DLA FIRM

Studio Pstryk Budka przygotowała dla Państwa specjalną ofertę jaką jest pakiet DIAMENTOWY skierowana do firm, szkół, organizatorów różnego rodzaju imprez itp.

Wzbogacimy każdą firmową imprezę integracyjną, konferencje, bankiet, szkolenie czy akcję promocyjną. Studio Pstryk Budka to także znakomity pomysł na świetną zabawę na akademiach okolicznościowych, studniówkach, połowinkach czy tez na zakończenie roku szkolnego. Czas wynajmu w pakiecie DIAMENTOWYM ustalany jest według potrzeb klienta. Wydruk zdjęć jest ściśle uzgadniany z klientem, również na zewnętrznej ścianach naszego Studia może zostać umieszczony baner reklamowy wykonany na Państwa zamówienie. Jeśli bener na wewnątrz to dlaczego nie tło fotograficzne wewnątrz? Tło fotograficzne specjalnie na Państwa zamówienie z logiem Państwa firmy lub wydarzenia, na którym Studio Pstryk Budka zostanie zaproszona. Również gadżety tematyczne, które posłużą do znakomitej zabawy mogą zostać zamówione przez klienta na jego specjalne życzenie będą one oprócz naszego stałego zestawu świetnym dodatkiem oraz znakomitą promocją firmy lub eventu.

Wszystkie szczegóły związane z naszą współpraca ustalamy mailowo lub osobiście na wyznaczonym wcześniej spotkaniu tak aby każdy klient czuł się wyjątkowo korzystając z naszych usług. Chcemy aby każde wydarzenie, na którym znajdzie się nasze Studio przynosiło uczestnikom jak najwięcej radości, a co za tym idzie wiele świetnych chwil oraz niezapomnianych wrażeń.


Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług Pstryk Budki. Obiecujemy, że zrobimy wszystko, aby Państwa wydarzenie zapadło długo w pamięci tych, który na nie przybędą.

W pakiecie:

Opcje dodatkowe:

Dowolny układ drukowanych zdjęć :

- Personalizacja zdjęć - własne logo na zdjęciach GRATIS!
- Baner reklamowy na zewnętrznej ścianie kabiny na zamówienie klienta - 200 zł
- Tło fotograficzne z własnym logiem na zamówienie klienta - 170 zł
- Dmuchana Kabina ze światłami LED na życzenie klienta - GRATIS!
- Indywidualne gadżety tematyczne na zamówienie klienta - 99 zł
- Księga Gości - 99 zł
- CD/PenDrive - 20 zł
- Dojazd powyżej 50 km - 0,50zł/km

+48 782-104-245